Ładowanie...
Ładowanie...

1192

Zrealizowanych
stron

6000

Pobranych zdjęć
z bazy

13 000

Przepracowanych
godzin

500

Pozycjonowanych
firm

Krok 1:
Zbieranie informacji

Pierwszym krokiem jest określenie celu, który strona internetowa ma osiągnąć. Warto także sprecyzować swoje indywidualne oczekiwania, dzięki czemu możliwe będzie przygotowanie projektu spełniającego wszystkie wymagania. Strony internetowe projektujemy w taki sposób, by były użyteczne dla właścicieli i administratorów, ale także atrakcyjne dla osób odwiedzających serwisy. Bazujemy na doświadczeni, kreatywności i nowoczesności. Doradzamy także osobom, które same nie mają pomysłu na swój serwis w internecie.

Krok 2:
Atrakcyjność i użyteczność

Przeprowadzenie rozmowy ze zleceniodawcą ma dla nas wielkie znaczenie. W ten sposób nasi specjaliści są w stanie perfekcyjnie zaprojektować serwis pod względem graficznym i technicznym. Każda strona internetowa powinna być także dostosowana do wymagań wyszukiwarek i przeglądarek internetowych. Ma to wpływ na późniejsze działania promocyjne, jak chociażby pozycjonowanie serwisu.

Krok 3:
Projekt wstępny

Na podstawie wszystkich danych, opracowujemy wstępny projekt. Kolejnym krokiem jest wspólne dopracowywanie strony, by efekt końcowy był całkowicie satysfakcjonujący. Średnio czas przeznaczony na przygotowanie szaty graficznej to okres od 2 do 4 tygodni.

Krok 4:
Uzupełnienie serwisu

Końcowy etap realizacji to uzupełnienie strony treściami merytorycznymi. Zleceniodawca przygotowuje materiały w postaci tekstów, zdjęć i innych elementów, które mają zachęcić klientów do skorzystania z oferty. My natomiast zajmujemy się umieszczeniem wszystkiego w odpowiednich miejscach. Sprawdzamy również, czy wszystko działa i strona jest gotowa.