Ładowanie...
Ładowanie...
Pozycjonowanie
SEO

Skuteczna promocja w internecie jest bardzo ważna. Posiadanie strony internetowej to dobry początek, ale trzeba także zadbać o widoczność w sieci. Obecnie najlepszym rozwiązaniem jest pozycjonowanie stron internetowych. W ten sposób można dotrzeć do odbiorców, którzy są bezpośrednio zainteresowani daną ofertą, a więc jest to bardzo korzystne rozwiązanie. Działania związane z SEO sprawiają, że strona staje się widoczna w wyszukiwarkach. Nasi specjaliści dokonują analizy słów kluczowych, które będą najkorzystniejsze dla klienta, a następnie dobierają indywidualną strategię. Wyszukiwarka Google jest dzisiaj najbardziej popularna, więc najważniejsze jest dostanie się tutaj do czołówki na liście.
Zapewniamy skuteczne pozycjonowanie, nasze działania .
SEO to proces długotrwały, ale przynosi korzyści, które są trudne do osiągnięcia innymi metodami. Większość internautów nie szuka dalej niż pierwsza strona wyszukiwarki, więc koniecznie trzeba się na niej znaleźć.

Oferujemy:

  • Efektywną reklamę w Internecie;
  • Korzystne ceny;
  • Zwiększenie liczby odwiedzających serwis;
  • Optymalizację kodu źródłowego strony www;
  • Audyt pod względem doboru słów kluczowych;
  • Długotrwałe efekty i utrzymanie pozycji w wyszukiwarce;
  • Rozliczenie na podstawie uzyskanego efektu;
  • Miesięczne raporty z pozycjonowania;

Obecnie wyszukiwarka Google posiada ponad 1,4 miliarda odsłon miesięcznie. Dotyczy to wyłącznie polskich użytkowników. Ta duża grupa to potencjalni klienci, więc warto postawić na skuteczne pozycjonowanie i do nich dotrzeć. Zwiększy to popularność strony internetowej, a także wpłynie pozytywnie na wyniki sprzedażowe.
Internet Media Polska oferuje również kampanię linków sponsorowanych, która przynosi dużo szybsze rezultaty.
Kampania AdWords to propozycja dla osób bardziej niecierpliwych. Tutaj mamy do czynienia z błyskawicznymi efektami. Zasady są przejrzyste i każdy może kontrolować swoje wydatki na ten cel, gdyż płatność odbywa się na warunkach Pay per click. Określamy koszt jednego kliknięcia w link sponsorowany, wybieramy budżet i można rozpocząć swoją kampanię reklamową. Nasi specjaliści pomogą w doborze najbardziej optymalnych słów kluczowych, dzięki którym strona stanie się lepiej wykrywalna, a także zajmą się kompleksową obsługą całej kampanii.
Świadczymy nasze usługi zarówno dla firm z Trójmiasta i okolic (Gdańsk, Gdynia, Sopot) jak i całej Polski. Lokalizacja Twojej firmy nie ma żadnego znaczenia, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje jesteśmy w stanie osiągnąć zadowalające efekty.