Ładowanie...
Ładowanie...
Pozycjonowanie
SEO

Skuteczna promocja w internecie jest bardzo ważna. Posiadanie strony internetowej to dobry początek, ale trzeba także zadbać o widoczność w sieci. Najlepszym rozwiązaniem jest obecnie pozycjonowanie stron internetowych. W ten sposób można dotrzeć do odbiorców, którzy są bezpośrednio zainteresowani daną ofertą, a więc jest to bardzo korzystne rozwiązanie. Działania w w zakresie pozycjonowania sprawią, że strona staje się zauważalna w wyszukiwarkach, w momencie poruszania się po konkretnych słowach kluczowych, jakie można dowolnie wybrać. Wyszukiwarka Google jest dzisiaj najbardziej popularna, więc najważniejsze jest dostanie się tutaj do czołówki na liście.
Zapewniamy skuteczne pozycjonowanie, przeprowadzone zgodnie z etyką. Jest to proces długotrwały, ale przynosi świetne efekty, które później można dłużej zachować. Większość internautów nie szuka dalej niż pierwsza strona wyszukiwarki, więc koniecznie trzeba się na niej znaleźć. Pamiętajm że działania związane z SEO powinny być prowadzone przez specjalistów!

Oferujemy:

  • Efektywną reklamę w Internecie;
  • Korzystne ceny;
  • Zwiększenie liczby odwiedzających serwis;
  • Optymalizację kodu źródłowego strony www;
  • Audyt pod względem doboru słów kluczowych;
  • Długotrwałe efekty i utrzymanie pozycji w wyszukiwarce;
  • Rozliczenie na podstawie uzyskanego efektu;
  • Miesięczne raporty z pozycjonowania;

Obecnie wyszukiwarka Google posiada ponad 1,4 miliarda odsłon miesięcznie. Dotyczy to wyłącznie polskich użytkowników. Ta duża grupa to potencjalni klienci, więc warto postawić na skuteczne pozycjonowanie i do nich dotrzeć. Zwiększy to popularność strony internetowej, a także wpłynie pozytywnie na wyniki sprzedażowe.
W naszej ofercie znajduje się także kampania linków sponsorowanych, która przynosi szybkie efekty.
Kampania AdWords to propozycja dla osób bardziej niecierpliwych. Tutaj mamy do czynienia z błyskawicznymi efektami. Zasady są przejrzyste i każdy może kontrolować swoje wydatki na ten cel, gdyż płatność odbywa się na warunkach Pay per click. Określamy koszt jednego kliknięcia w link sponsorowany, wybieramy budżet i można rozpocząć swoją kampanię reklamową. Nasi specjaliści pomogą w doborze najbardziej optymalnych słów kluczowych, dzięki którym strona stanie się lepiej wykrywalna, a także zajmą się kompleksową obsługą całej kampanii.